Skip to main content

Pohodlné zahradní polštářeJaro a léto je roční období, příznivé pro rekreaci na čerstvém vzduchu. Rádi sedíme v pohodlném křesle nebo židli v zahradě, na terase nebo balkoně a trávíme čas s našimi blízkými nebo odpočívá s knihou v ruce. Aby mohl pohodlí přispět k úspěšnému odpočinku, je dobré vybavit zahradní nábytek měkkými polštáři, které lze snadno zakoupit v mnoha obchodech.

Správná velikost polštářů

Bez ohledu na tvar nábytku, na kterém bude umístěn, by se na něj měly správně vybrat zahradní polštáře. Samozřejmě je můžete volně umístit na lavičku a pak nemusí mít nutně určité velikosti. Když však musí jednat jako sedadla a poskytovat úplné pohodlí, měli byste si vybrat velikost tak, aby se všechno přiblížilo k sobě. Příliš malé polštáře nebudou takové pohodlí dávat, kromě toho budou vypadat ošklivě. Na druhé straně, příliš velké polštáře způsobí, že proklouznou a ztratí okraje nábytku, což může vést k jejich poškození.

Materiál provedení

Zahradní polštáře by měly být vysoce kvalitní. Nejlepší je vybrat ty, které jsou pokryty vysoce kvalitní tkaninou, s odpovídajícím obsahem. Takové polštáře nemusí být levné, ale vydrží mnohem déle než jejich levnější analogy, takže jejich nákup je výhodnější. Materiál pro zahradní polštáře by měl být silný, odolný vůči protahování, otěru a slunečnímu záření a výplně - k deformaci. Teflonové polštáře jsou odolné vůči vlhkosti a nečistotám, neabsorbují nadměrné množství vody a rychle suší. Obvykle jsou vybaveny kapsami nebo vazbami, které jim umožňují spolehlivě připojit je k židli nebo židli. Pokud na polštářích je odnímatelný kryt, který lze umýt.

Typy zahradních polštářů

Mnoho zahradních polštářů najdete v obchodech. Polštáře pro židle a zahradní židle jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a materiálech. Mohou být monofonické, poklony nebo prošívané. Kulaté, čtvercové nebo obdélníkové. Vše záleží na tvaru nábytku. Díky pěnové náplň jsou lehké a ideální pro jít na pláž. Polštáře pro lavičky a zahradní houpačky jsou vyrobeny z odolných materiálů odolných vůči účinkům slunce, nečistot a vlhkosti. Mají obsah, který se přizpůsobuje tělu, ale nediformuje se. Obvykle je vyrobena z silikonové bavlny a pěnové gumy. Polštáře pro zahradní nábytek z palet jsou k dispozici také v obchodech. Nábytek je velmi moderní a vypadá skvěle jak na malých balkonech, tak na velkých terasách nebo v domácích zimních zahradách. Můžete na ně položit pěnovou matraci nebo měkké polštáře s silikonovým plnivem. Bez ohledu na to, které polštáře si vyberete, zkontrolujte, zda jsou vybaveny vazbami nebo elastickými pásma, díky kterým se budou držet nábytku a nebudou z nich sklouznout ani pod vlivem silných větrů. After registering on the website you can download the app Mostbet indir and continue playing online casino games directly from your smartphone.

 
 
 
 
 
1
1

Zámek Kroměříž

Vstupenky

Arcibiskupský zámekpatří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.

V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nepřehlédněte

Historie a zajímavosti

ze zámku

Historie a zajímavosti

z Podzámecké zahrady

Promovideo

Filmovalo se u nás

Informace pro návštěvníky

Parkoviště

V blízkosti zámku i zahrad je možné využít placeného parkování.

Bezbariérový přístup

Zámek je přístupný s asistencí, zahrady jsou bezbariérové.

Mazlíčci

Zákaz vstupu do zámku a zahrad platí pro psy i ostatní zvířata.

Cyklisté

Do zámku i zahrad je vjezd na kole zakázán, u zahrad jsou k dispozici stojany na kola.

Zázemí pro děti

Sociální zázemí zámku disponuje přebalovacím pultem.

Za historickými poklady Olomouce

Arcibiskupský palác v Olomouci

Arcidiecézní muzeumv Olomouci

Naši partneři

8243e5f32f994bf11116daaca6434377