Skip to main content

Tipy pro projíždějící hru Hitman 2. Průchod hry # 047scene mise

Na této stránce Hitman 2, najdete návod pro všechny 7 příběhů misí během „tři-vedl hada“ mise v Santa štěstí v Kolumbii krok za krokem. Tyto mise vám pomůže přiblížit své cíle zabít.

V závislosti na typu pozemku mise můžete připravit za vraždu jednoho nebo více lidí. To není všechny dostupné metody vraždy. Jiné metody jsou popsány na následujících stránkách této kapitoly.

Half-one
Účel: Jorge Franco. Můžete obnovit základní desku po havárii letadla a nainstalovat do přístroje kokainu. Franco ji posoudí sám.

Krok za krokem průvodce na pozemek mise: To je nejlepší začít tuto misi s Coca polí, protože se dozvíte o chybějící součást vozu z rozhovoru mezi stráže v modrých oblecích.

Havárii letadla v džungli je na západ od oblasti Coca a na sever od chatrče šamanově. Najít červené pole je uvedeno na obrázku výše a zastřelit ho z jakékoliv zbraně tak, aby padl. Dostat na místo, kde přistál, a vyjměte základní desku.

Nyní se můžete vrátit do polí Coca. Staed k výrobě dutého. Vypněte generátor uvedeny výše a čekat na laboratorní asistent. Omráčení nebo zabít ji a schovat jeho tělo do kontejneru. Maska pod terénního pracovníka pro pěstování Coki.

Vstoupit do chatu, ale dávejte pozor na ostatní pracovníky, kteří mohou zjistit agenta 47 dokonce v přestrojení. Zkontrolujte kokainu stroj - na jedné ze svých stěn je místo pro instalaci našel desku.

Jorge Franco brzy dozvěděl o opravě vozu. Skrýt v nádobě v jednom z rohů, protože Jorge bude řídit všechny pracovníky, aby sám viděl auto.

Jít ven, jen když je to bezpečné. Surride Jorge Franco a srazí ho stroje.Svatá země

Účel: Andrea Martinez. Se můžete setkat Andrea, když budete nosit Shaman přestrojení. Jí pomohl zbavit zlých duchů ze staveniště. To otevírá nové možnosti pro jeho eliminaci.

Průchod pozemku mise: musíte navštívit šamanovo chata, která se nachází v džungli na jižní straně mapy (můžete začít odtud). Na cestě potkáte dva vojáky mluví o potřebě využívat služeb Shaman.

Musíte omráčit nebo zabít šamana. Zvolíte-li první možnost, odvést ji házet něco. Pokud zvolíte druhou možnost, střílet šamana a jinou osobu, vedle něj. Zbytek nebude rušit, pokud je alarm nefunguje.

Pěkný maskování za šamana. Nyní se můžete vrátit do stráže a dozvědět se o setkání s Andrea. Для донов, желающих круто отдохнуть в сибири - наши проститутки Новосибирска: https://sexanketa-nsk.com/ . Большое количество нескромных индивидуалок.

 
 
 
 
 
1
1

Zámek Kroměříž

Vstupenky

Arcibiskupský zámekpatří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.

V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nepřehlédněte

Historie a zajímavosti

ze zámku

Historie a zajímavosti

z Podzámecké zahrady

Promovideo

Filmovalo se u nás

Informace pro návštěvníky

Parkoviště

V blízkosti zámku i zahrad je možné využít placeného parkování.

Bezbariérový přístup

Zámek je přístupný s asistencí, zahrady jsou bezbariérové.

Mazlíčci

Zákaz vstupu do zámku a zahrad platí pro psy i ostatní zvířata.

Cyklisté

Do zámku i zahrad je vjezd na kole zakázán, u zahrad jsou k dispozici stojany na kola.

Zázemí pro děti

Sociální zázemí zámku disponuje přebalovacím pultem.

Za historickými poklady Olomouce

Arcibiskupský palác v Olomouci

Arcidiecézní muzeumv Olomouci

Naši partneři

f6615fedd1a9dead5b5d2375955f859d