Skip to main content

Pracovní pláštěnka. CharakteristickýV některých profesích se pracovní povinnosti plní hlavně na venkovním a venkovním vzduchu. Jak je snadné hádat, několik faktorů tam může ohrozit zaměstnance. Patří mezi ně slunce, ultrafialové paprsky, příliš vysoké a nízké teploty, déšť. Pro ochranu personálu před srážením by zaměstnavatel měl poskytnout podřízeným vhodným nepromokavým oblečením. Co je pracovní vodotěsné oblečení?
Pracovní vodotěsné oblečení je sada oblečení, které by mělo efektivně chránit personál před vodou. Proto je toto oblečení prezentováno v mnoha verzích a modelech. Samozřejmě mezi pláštěnkami najdete bundy. Toto je samozřejmě základní prvek oblečení pro zaměstnance pracujícího na ulici. Kromě toho by měla být vybavena nepromokavými kalhotami. Vhodné jsou také kabáty a půlkruhy z vodotěsných tkanin. Rovněž stojí za to investovat do sady sestávající z pláštěnky a kalhot.
Pravidla naznačují, kdy zaměstnavatel musí zaměstnancům poskytnout vodotěsné oblečení. Je však důležité si uvědomit, jak důležité je pro bezpečnost a zdraví zaměstnanců. Chrání před deštěm i před svázaným chladem. Jak víte, dlouhodobý výkon profesionálních povinností při příliš nízkých teplotách může mít vážné zdravotní důsledky - až do hypotermie.
Co charakterizuje pláštěnky?
Takové oblečení je zcela vodotěsné. To znamená, že nepředává vodu ani sníh jejím povrchem. Tato nemovitost by měla být potvrzena standardem EN343. Rovněž by nemělo být zapomenuto, že pracovní pláštěnky používají hlavně zaměstnanci stavební sféry během silničních prací. Proto musí také splňovat řadu dalších kritérií. Za prvé, oblečení by mělo být dostatečně teplé a chránit před nízkými teplotami. Je také nutné zajistit dostatečné větrání. Některé modely vodotěsných bund nebo kalhot by však měly být vyrobeny z materiálů z varovných barev. Díky tomu budou pracovníci během práce venku dokonale viditelní. TD Ameritrade is a big financial firm that offers a variety of services. Its thinkorswim paper money register trading platform features tools and resources you can access from your desktop or mobile device.

 
 
 
 
 
1
1

Zámek Kroměříž

Vstupenky

Arcibiskupský zámekpatří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.

V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nepřehlédněte

Historie a zajímavosti

ze zámku

Historie a zajímavosti

z Podzámecké zahrady

Promovideo

Filmovalo se u nás

Informace pro návštěvníky

Parkoviště

V blízkosti zámku i zahrad je možné využít placeného parkování.

Bezbariérový přístup

Zámek je přístupný s asistencí, zahrady jsou bezbariérové.

Mazlíčci

Zákaz vstupu do zámku a zahrad platí pro psy i ostatní zvířata.

Cyklisté

Do zámku i zahrad je vjezd na kole zakázán, u zahrad jsou k dispozici stojany na kola.

Zázemí pro děti

Sociální zázemí zámku disponuje přebalovacím pultem.

Za historickými poklady Olomouce

Arcibiskupský palác v Olomouci

Arcidiecézní muzeumv Olomouci

Naši partneři

68efc4170ee4590206e01d2dc7a2758f