Skip to main content

Krásné ženy z vlastní zeměJsme seriózní a moderní seznamovací agentura číslo 1 ve východní Evropě, která se již 15 let specializuje na seznamování s českými a slovenskými ženami, dalšími východoevropskými ženami a německy mluvícími muži. 

Nejkrásnější zamilované ženy z celé východní Evropy, denně aktualizované.

Zaregistrujte se nyní zdarma a rychle v katalogu mužů...

Východoevropská seznamovací agentura, kontakt z: Živý chat, osobní schránka, e-mail, telefon, mobil, WhatsApp a Facebook Messenger jsou nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak se setkat se svým partnerem (východoevropské ženy, české ženy a slovenské ženy).

Češky a Slovenky: východoevropské ženy jsou známé svou krásou, inteligencí a kladným vztahem k manželství a dětem, a proto jsou velmi oblíbené.

Najděte si svou princeznu, východoevropskou ženu, ještě dnes! Zobrazit profil a až 6 fotografií nebo videí českých, slovenských nebo jiných východoevropských žen: Profily žen

Registrované české a slovenské ženy, ženy z východní Evropy ve věku od 18 do 60 let čekají na váš kontakt. Všechny ženské profily jsou denně aktualizovány a kontrolovány.

Máme dlouholeté zkušenosti se seznamováním českých, slovenských a východoevropských žen (seznamovací agentura).

Naše seznamovací agentura je vám k dispozici e-mailem nebo telefonicky.
Proč české a slovenské ženy, ženy z východní Evropy?

Východoevropanky: Češky a Slovenky jsou známé svou atraktivitou, inteligencí, ochotou pracovat a kladným vztahem k dětem a partnerovi (podle studií). Jsou tolerantní a často mluví cizími jazyky (německy, anglicky). Východoevropské ženy nejsou tak náročné jako ženy ze západní Evropy. Všechny ženy, které jsou u nás zaregistrovány, jsou monitorovány a čekají na váš kontakt nebo mohou být aktivní a kontaktovat vás.

Věk není překážkou: jsou u nás registrovány ženy od 18 do 60 let. Pokud hledáte partnera pro trvalý vztah, manželství, pak toho pravého bez váhání najdete v naší východoevropské seznamovací agentuře.

Východoevropanky (Češky a Slovenky) jsou ideálními partnerkami pro trvalý vztah - manželství.
Jak funguje naše východoevropská seznamovací agentura?

Zaregistrujte se rychle a zdarma u naší seznamovací agentury číslo 1 ve východní Evropě. Můžete zdarma zveřejnit svůj profil v našem katalogu mužů a možná ještě dnes obdržíte e-mailovou odpověď na svůj inzerát s východoevropskými ženami. Respektujeme vaši anonymitu. Tak se podívejte na internet a vyberte si ženu svých snů: Češky nebo Slovenky, ženy z východní Evropy. Samozřejmě si můžete vybrat více profilů. Tyto profily můžete uložit do: Uložit mou stránku.

Chcete-li kontaktovat české nebo slovenské ženy, východoevropské ženy, svého potenciálního partnera (můžete mu poslat e-mail, zavolat mu: mobil, pevná linka, chatovat přes WhatsApp a Facebook Messenger, chatovat živě nebo mu poslat SMS), pak se podívejte na naše: Cena.
Úplné informace o platbě jsou k dispozici na: Moje stránka.

Plaťte bezpečně pomocí: Kreditní karta, bankovní převod, PayPal, inkaso, Paysafecard nebo Bitcoin. Spojte se s rychlými a zábavnými českými nebo slovenskými ženami ještě dnes.

Všechny české nebo slovenské ženy mají na seznamu alespoň jeden kontakt (live chat, osobní schránka u nás, e-mailová adresa, mobilní telefon, telefonní číslo, WhatsApp a Facebook Messenger ). My (seznamovací agentura - české nebo slovenské ženy - východoevropské ženy) jsme k dispozici 24 hodin denně. Vyzkoušejte naši online seznamovací agenturu a už nebudete sami.

Všechny východoevropské ženy registrované u nás jsou ověřené a čekají na váš kontakt!

S naší seznamovací agenturou číslo 1 ve východní Evropě je láska zábava.

Najděte si partnera svých snů: české nebo slovenské ženy, ženy z východní Evropy, seznamovací agentura a už nikdy nebuďte sami!

 
 
 
 
 
1
1

Zámek Kroměříž

Vstupenky

Arcibiskupský zámekpatří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.

V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nepřehlédněte

Historie a zajímavosti

ze zámku

Historie a zajímavosti

z Podzámecké zahrady

Promovideo

Filmovalo se u nás

Informace pro návštěvníky

Parkoviště

V blízkosti zámku i zahrad je možné využít placeného parkování.

Bezbariérový přístup

Zámek je přístupný s asistencí, zahrady jsou bezbariérové.

Mazlíčci

Zákaz vstupu do zámku a zahrad platí pro psy i ostatní zvířata.

Cyklisté

Do zámku i zahrad je vjezd na kole zakázán, u zahrad jsou k dispozici stojany na kola.

Zázemí pro děti

Sociální zázemí zámku disponuje přebalovacím pultem.

Za historickými poklady Olomouce

Arcibiskupský palác v Olomouci

Arcidiecézní muzeumv Olomouci

Naši partneři

a42f9cf5b8003d09930a4952f7fc4f59