Pronájmy prostor na zámku

Nabízíme možnost uspořádat výjimečné akce v památce UNESCO

Unikátní prostory zámku v Kroměříži skýtají řadu možností pro pořádání společenských a kulturních událostí, firemních akcí, oslav či konferencí.

Přímo v areálu zámku je několik nádherných sálů a prostor, které zaujmou svojí jedinečnou výzdobou i charakterem a které je možné pronajmout ke komerčním účelům. S ohledem na nastávající rekonstrukci nelze dočasně pořádat žádné akce ve Sněmovním sále.

Sala terrena

Unikátní reprezentativní prostory se štukovou výzdobou, sochami postav antické mytologie a stropními freskami z konce 17. století se nacházejí v přízemí zámku. Je možné si pronajmout jeden ze čtyř na sebe navazujících historických sálů, anebo celý prostor saly terreny.

Jedná se o ideální prostory pro konání seminářů, školení, přednášek, edukativních či společenských akcí. V prostoru sala terreny je možné uspořádat rauty se studenou kuchyní, které jsou součástí organizované akce.

Kapacita: 

  • Celý prostor saly terreny – čtyři sály, max. 150 osob – židle pro 120 osob, konferenční stolky pro přednášející
  • Jeden ze sálů dle vlastního výběru, max. 70 osob – židle pro 70 osob, konferenční stolky pro přednášející

Konkrétní podmínky pronájmu a smluvní ceny jsou předmětem dalšího jednání se Správou Arcibiskupského zámku. Dotazy ohledně rezervace pište prosím na e-mail zamek-kromeriz@ado.cz

Štukový sál a Sál s kachlovými kamny

Štukový sál se nachází v přízemí zámku. Výjimečností tohoto sálu je originální štuková výzdoba. Na Štukový sál navazuje Sál s kachlovými kamny, který je využíván také pro rauty a jejich přípravu. Oba dva sály mají samostatné venkovní i vnitřní vchody. Mohou být propojeny. V Sále s kachlovými kamny lze pořádat rauty se studenou kuchyní.

Prostory jsou ideální pro soukromé a firemní oslavy, bankety, přednášky, školení či  edukativní akce pro skupiny. Dále je možné využít Štukový sál i jako VIP salónek k reprezentativnímu jednání.

Kapacita: max. 50 osob – židle a stolky pro 50 osob, možnost pronájmu i v zimním období

Konkrétní podmínky pronájmu a smluvní ceny jsou předmětem dalšího jednání se Správou Arcibiskupského zámku. Dotazy ohledně rezervace pište prosím na e-mail zamek-kromeriz@ado.cz