Pronájmy prostor na zámku

Možnost uspořádání jedinečných události v památce UNESCO

Unikátní prostory zámku v Kroměříži skýtají řadu možností pro pořádání společenských a kulturních událostí, firemních akci, oslav či konferencí

Přímo v areálu zámku je několik nádherných sálů a prostor, které zaujmou svojí jedinečnou výzdobou i charakterem a které je možno pronajmout ke komerčním účelům. S ohledem na nastávající rekonstrukci Sněmovního sálu není dočasně možné v této prostoře pořádat žádné akce.

Sala terrena

Unikátní reprezentativní prostory se štukovou výzdobou, sochami postav antické mytologie a stropními freskami z konce 17. století se nachází v přízemí zámku. Možnost výběru jednoho ze čtyř na sebe navazujících historických sálů, anebo celého prostoru sálů, které jsou vzájemně propojeny.

Ideální prostory pro konání menších, anebo větších seminářů, školení, přednášek, edukativních, či společenských akcí. Možnost pořádání návazných rautů se studenou kuchyní.

Kapacita: 

Možnost pronájmu celého prostoru Sala terrena nebo jednoho ze sálů

Cena pronájmu:

Celý prostor Sala terrena – čtyři sály do max. 150 osob

  • 8. 900 Kč/ první hodina a 7.900 Kč/ každá následující hodina.
  • Zajištění židlí pro 120 osob, konferenční stolky pro přednášející

Jeden ze sálů podle výběru do max. 70 osob

  • 7.200 Kč/ první hodina a 6.500 Kč/ každá následující hodina
  • Zajištění židlí pro 70 osob, konferenční stolky pro přednášející

 K ceně pronájmu se připočítává 21% DPH. Osobní jednání ve věci pronájmu prostor je možné vždy po předchozí dohodě se Správou zámku. Dotazy k rezervaci prosíme pište na e-mail zamek-kromeriz@ado.cz

Štukový sál a Sál s kachlovými kamny

Štukový sál se nachází v přízemí zámku. Vyjímečností tohoto sálu je originální štuková výzdoba. Na Štukový sál navazuje Sál s kachlovými kamny, který je využíván také pro rauty a jejich přípravu. Oba dva sály mají samostatné venkovní i vnitřní vchody. Mohu být propojeny. V Sále s kachlovými kamny možnost pořádání rautů se studenou kuchyní.

Prostory jsou ideální pro soukromé a firemní oslavy, bankety, přednášky, školení, či  edukativní akce pro skupiny. Dále je možné využít Štukový sál i jako VIP salónek k reprezentativnímu jednání.

Kapacita: do max. 50 osob

Cena pronájmu:

  • 4 500 Kč/ první hodina a 3.900 Kč/ každá následující hodina za oba dva sály. Při celodenním pronájmu cena k jednání.
  • Zajištění židlí a stolků pro 50 osob
  • Možnost pronájmu i v zimním období s příplatkem 5% k uvedené ceně za nutnost vytápění

K ceně pronájmu se připočítává 21% DPH. Osobní jednání ve věci pronájmu prostor je možné vždy po předchozí dohodě se Správou zámku. Dotazy k rezervaci prosíme pište na e-mail zamek-kromeriz@ado.cz