Kroměříž

oficiální webová prezentace arcibiskupského zámku a zahrad

Dnešní návštěvní doba

Ve dnech 3.-7. června zveme na pohádku o Xsíxsáře do sala terreny - viz akce pro děti.

Zavřít

Projeďte se vláčkem Podzámeckou zahradou a centrem města Kroměříž

Chcete-li krásy Podzámecké zahrady vnímat všemi smysly a navíc se dozvědět spoustu zajímavých informací o její historii, vyslechnout si skutečné příběhy jednotlivých míst a obohatit se o znalosti z oblasti dendrologie, zahradnictví a krajinářství, přijměte pozvání k projížďce vláčkem.

Jízda je doprovázena odborným výkladem zaměřeným jak na informace o zahradě jako takové, tak na konkrétní zajímavá místa a malebné scenerie. Zahrada je tvořena celou řadou romantických zákoutí, drobnými stavbami, množstvím domácích i exotických bylin či dřevin a stovkami druhů zde žijících živočichů.

Přijměte pozvání k projížďce vláčkem Podzámeckou zahradou a historickým centrem města. Dle vašich požadavků přizpůsobíme výklad, trasu a její délku trvání, a to ve všech nabízených jazykových verzích. Pro náročnější  je možné objednat kombinaci obou nabízených tras, které lze propojit v jeden ucelený průvodcovský okruh. Jízda je doprovázena poutavým výkladem o Podzámecké zahradě a městě Kroměříži. Uvidíte zajímavá místa, malebné scenérie uliček a historické stavby města samotného. Program pro skupiny je nutné vždy předem objednat.

Více informací na www.historytour.eu

Skupinové jízdy objednávejte na telefonu: +420 777 116 748.