Kroměříž

oficiální webová prezentace arcibiskupského zámku a zahrad

Dnešní návštěvní doba

Vážení návštěvníci, dovolujeme si upozornit, že od 11. února je až do odvolání z důvodů podmáčených cestiček uazvřena Podzámecká zahrada. Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Muzejní noc v Arcibiskupském zámku v Kroměříži se líbila dětem i dospělým

Oblíbená Muzejní noc, která byla letos v Arcibiskupském zámku propojená s akcí Noc literatury a s charitativním koncertem Moravských madrigalistů, kteří vystoupili na podporu hudebního archivu v Arcibiskupském zámku, se i tento rok těšila hojné návštěvnické účasti.

Komentované prohlídky a workshopy pro děti navštívilo 350 velkých i malých náštěvníků, Noc literatury měla více než 30 posluchačů a na charitativním koncertě se pohodlně usadilo kolem stovky příznivců Moravských madrigalistů a zámeckého hudebního archivu.

Kasička, do které budeme letos při sérii charitativních koncertů, jež nás v průběhu návštěvnické sezony ještě čekají, vybírat dobrovolné příspěvky, se sympaticky zaplnila. Při pokračování tímto tempem budou restaurátorské práce v hudebním archivu jistě moci započít už na podzim, děkujeme!

S potěšením děkujeme všem, kteří na Muzejní noc přišli, užili si prohlídky, edukace, Noc literatury i koncert, stejně jako děkujeme všem kolegům, kteří se na akci spolupracovali.

A příští rok v květnu se těšíme opět na shledanou v Arcibiskupském zámku...

Související akce

Kulturní akce

Kratochvíle s barokní hudbou v Arcibiskupském zámku v Kroměříži

  • Arcibiskupský zámek, Sněmovní náměstí 1, 767 01 Kroměříž ()
  • 26. 6. 2018
  • 19.00