Skip to main content

Pohádka: O čarodějnici Xsíxsáře

od do
Naplánovaná událost Akce Kalendář

28. – 30. 5. / Sala terrena

Pohádka: O čarodějnici Xsíxsáře

V dračí sluji bydlí drak Filemón s hodnou čarodějnicí Xsíxsárou a čertíkem Damiánem. Svými kouzly pomohou Aničce a princi Janovi k jejich štěstí. Ale ani ta největší kouzla by nic nezmohla bez dobrého srdce a síly pravé lidské lásky.

Informace pro ZŠ a MŠ:

Důležité informace a rady:

Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá přímo uvnitř zámku, proto se hraje za každého počasí. Samozřejmě při slunečném počasí je pro Vás bonusem návštěva zámeckých parků, kde většinou děti uvidí i zajímavá zvířátka. I za teplého počasí, doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože v zámcích bývá trochu chladněji.

Délka představení cca 50min. Začátky představení v každou celou hodinu od 9-13h a dále podle rezervací. Začínáme přesně v celou, takže buďte prosím na místě minimálně o 15min dříve, než je Váš objednaný čas.

Cena: 130 Kč/osobu/dítě. Pedagogický doprovod – zdarma.

Rezervace na Tel.: 604 381 520,  volejte prosím Po-Pá od 13-18h, pokud se nedovoláte, většinou voláme zpět. E-mail agentura.veronika@centrum.cz

Informace pro veřejnost 

Délka představení cca 50min.

Začátky představení v 9.30 /10.45 /14.00 / 15.15 . Buďte prosím na místě minimálně o 15min dříve, než je Váš objednaný čas.

Cena / jednotné vstupné: 150 Kč/osobu/dítě/student/ZTP

Rezervace na tel.: 604 381 520 nebo na e-mailu:agentura.veronika@centrum.cz,

www.agenturaveronika.cz