Skip to main content

Adam Plachetka + Ondřej Havelka & Melody Makers

Naplánovaná událost Kalendář

Adam Plachetka + Ondřej Havelka & Melody Makers

28. 7. 2024 / Podzámecká zahrada / 20.00

VSTUPENKY 

Koncertní show Nebe na Zemi, která vás vrátí v čase.

Adam Plachetka & Ondřej Havelka a jeho Melody Makers společně přinášejí unikátní koncertní show Nebe na Zemi, která vás vrátí v čase. Na této hudební pouti jsou Ježkovy písně středem pozornosti – od svěžích tónů jazzu a swingových rytmů (jako například v písních „Tři strážníci“ a „Ezop a brabenec“), přes syrovou autentičnost blues (v písních „Klobouk ve křoví“ a „Tmavomodrý svět“) až po vášnivé milostné balady (v písních „Svítá“ a „Když se usmívala“).

A to vše doplněno brilantními a vtipnými parodiemi, jako jsou „Holduj tanci pohybu“ a „Láska zhrzená čili Na Poříčí dítě křičí“.

Přijďte a nechte se unést neopakovatelným hudebním zážitkem, který vás zavede na cestu nekonečných melodií, vášní a uměleckého mistrovství.

Celý koncertní zážitek je obohacený nejen hudbou, ale i živými a jiskřivými dialogy mezi Adamem Plachetkou, Ondřejem Havelkou a texty pánů Voskovce a Wericha. Je to nejen koncert, ale i příběh, který vás vtáhne do světa, kde se setkávají minulost a současnost, kde se tradice prolíná s moderností a kde hudba ožívá ve své nejpůsobivější podobě.

www.velkanocnihudba

produkce Vanity Club s.r.o.,