Skip to main content
Naplánovaná událost Akce Kalendář

HAUSER

27. 7. 2024 / Podzámecká zahrada / 20.00

Nejlepší violoncellista na světě vystoupí živě v zahradách na zámku Kroměříž.

Pro velký úspěch přidáváme druhý koncert 27. 7. 2024.

VSTUPENKY ZDE

Vyzbrojený jiskrou ze svého prvního vyprodaného sólového koncertu v pražské O2 Aréně připravil HAUSER pro svoje fanoušky ještě větší a poutavější show.

Nezmeškejte dokonalé spojení emocí a klasické hudby. Bad boy mezi instrumentalisty a zakládající člen 2Cellos, známý jednoduše jako HAUSER, vystoupí v rámci svého celosvětové turné „Rebel with a cello” pod širým nebem.

Buďte i vy součástí světové show klasické hudby, která si získala srdce lidí po celém světě. HAUSER přinese své charakteristické vystoupení plné unikátních vizuálních efektů a romantických, expresivních a hravých tónů.

Velkolepé – Romantické – Rebelské

HAUSER vyprodal svůj první sólový koncert v pražské O2 aréně a proto připravil pro svoje fanoušky ještě větší a poutavější show. Termín druhého koncertu HAUSERA je 27. 7. 2024 v zahradách zámku v Kroměříži. Drsňák mezi instrumentalisty a zakládající člen skupiny 2Cellos, známý jednoduše jako HAUSER, vystoupí v rámci svého celosvětové turné „Rebel with a cello” pod širým nebem. Vyzbrojen energií a úspěchem z posledního a závěrečného vyprodaného turné 2Cellos, přináší tento špičkový violoncellista a vizuální umělec dokonalou hudební přehlídku – svou osobitou show, v které nebude chybět romantický a duchaplný zvuk, Hauserův nenapodobitelný styl hraní a pyrotechnika. Hudební rošťák a romantik – tak Hausera znají jeho fanoušci, a to především prostřednictvím dech beroucích videí, jako je například nesmírně populární „Beach Party” nebo snový vizuální koncept „Alone Together”. HAUSEROVO první turné „Rebel with a cello” představuje třetí dějství rockového a rytmického retra, které prostupuje do moderních celosvětově známých tanečních skladeb z jeho nového sólového alba „The Player”.

Úspěch HAUSERA sahá daleko za hranice mnoha milionů sledujících na YouTube, Facebooku a Instagramu, kde má oddanou mezinárodní fanouškovskou základnu, která se neustále rozrůstá. Má také na kontě miliardy audio streamů a zhlédnutí videí napříč platformami sociálních médií. Chorvatský violoncellista je fenomén, který je jak virtuóz, tak neodolatelný a živočišný performer. Pro HAUSEROVY fanoušky jde možná jednoduše o jeho schopnost sjednotit generace milovníků hudby.

www.velkanocnihudba.cz

produkce Vanity Club s.r.o.,