Procházka slavnými muzikály v Podzámecké zahradě

By 11. 1. 2022 Akce

PROCHÁZKA SLAVNÝMI MUZIKÁLY – 12. června 2022, 16.00 h

Představení v Podzámecké zahradě zámku Kroměříž – Pouze jedno představení, počet míst je omezen! – Účinkují: Petra Králová, Radovan Král – Z Broadwaye přes Londýn až do Kroměříže

V nádherném prostředí Podzámecké zahrady zámku Kroměříž můžete zažít krásný, romantický podvečer s největšími muzikálovými hity v podání manželů Králových. Vydejte se s námi na společnou procházku rozmanitým světem muzikálu od Broadwaye přes Londýn až k nám do Kroměříže.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má v 16:00, délka je 70 minut bez přestávky. Areál bude otevřen od 15:00.

Producent: S PROMOTION s.r.o.

Prodej vstupenek

PROCHÁZKA SLAVNÝMI MUZIKÁLY Zpívají a večerem provází Petra Králová a Radovan Král. Zazní písně z oceněných světových muzikálů i českých filmových hitů. „Srdečně zveme na společnou procházku nejen hvězdnými muzikály, ale také dějinami světové i české muzikálové scény…“Uslyšíte písně z muzikálů West Side Story, Kabaret, Hello Dolly, Donaha, My Fair Lady, Kdyby tisíc klarinetů, Noc na Karlštejně, LaLaLand , Evita a další… Těšíme se na Vás!“ Petra a Radovan Královi

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY Parkování je možné přímo na Velkém náměstí v Kroměříži nebo na parkovišti Vejvanovského či Blahoslavova. Další parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 16:00 (areál bude otevřen od 15:00).

V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

ZTP, TP a ZTP/P = Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme na předem určená místa, přičemž cena pro držitele průkazu ZTP, TP a ZTP/P je jednotná 100 Kč za vstupenku. Vyhrazená místa i výhodnější cenu může využít i doprovod  (maximálně 1×) držitele průkazu ZTP, TP a ZTP/P. Pro zakoupení vstupenek ZTP nás kontaktujte na radek_priputen@spromotion.cz.

Vstupenky na fakturu: V případě zájmu o větší počet vstupenek nebo o vstupenky na fakturu nás kontaktujte na radek_priputen@spromotion.cz.

DOPORUČUJEME – Včasný příjezd – Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí) – Pláštěnku

GARANTUJEME – V případě zrušení představení z důvodů nařízení vlády bude vstupné vráceno! – V případě zrušení určitých míst z důvodu dodržení nařízených kapacit bude vstupné vráceno! – Vždy se budeme řídit platnými vládními či hygienickými nařízeními.