Kvítek mandragory v Podzámecké zahradě

By 11. 1. 2022 Akce

KVÍTEK MANDRAGORY – 12. června 2022, 20.00 h

Koncertní verze hit muzikálu Kvítek mandragory (oproti celému muzikálu jde o kratší verzi, kde jsou účinkující v kostýmech, pódium zdobí vybrané kulisy a z muzikálu zazní největší hity za doprovodu taneční company) – Kvítek mandragory je muzikálová komedie s písněmi Heleny Vondráčkové- V Kroměříži bude premiéra koncertní verze!- Zazní hity jako: „Dlouhá noc“, „Sladké mámení“, nebo „Vzhůru k výškám“ a mnoho dalších – Hraje Divadlo Broadway – Účinkují: Miroslav Etzler, Richard Genzer, Bronislav Kotiš, Michaela Novotná, Veronika Zelníčková, Nelly Řehořová.

V příjemném prostředí Podzámecké zahrady zámku Kroměříž můžete zažít krásný, romantický večer plný humoru a hlavně písní od Heleny Vondráčkové. Půjde navíc o premiérové uvedení koncertní verze tohoto úspěšného muzikálu, který vyprodával sály divadla Broadway velmi dlouho. Nenechte si ujít jedinečnou možnost se pobavit, odreagovat, hodit své starosti za hlavu a zazpívat si s námi písně, jako „Dlouhá noc“, „Sladké mámení“, „Copacabana“ nebo „Vzhůru k výškám“ a mnoho dalších.

“Kvítek mandragory je projektem, který využívá těch nejkrásnějších a nejlepších písniček Heleny Vondráčkové jak z tuzemského, tak zahraničního repertoáru. Záměrně nebudu prozrazovat o co půjde, aby to bylo překvapení. Kvítek Mandragory, což je písnička Heleny Vondráčkové z šedesátých let, u nás představuje diamant, o který se hraje. Jakým způsobem, to prozrazovat nebudu,” říká režisér Radek Balaš.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:00, délka je cca 110 minut včetně přestávky (30 min).

Producenti: S PROMOTION s.r.o. a KVArt production s.r.o.

Prodej vstupenek

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY Parkování je možné přímo na Velkém náměstí v Kroměříži nebo na parkovišti Vejvanovského či Blahoslavova. Další parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:00 (areál bude otevřen od 19:00).V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

ZTP, TP a ZTP/P = Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme na předem určená místa, přičemž cena pro držitele průkazu ZTP, TP a ZTP/P je jednotná 299 Kč za vstupenku. Vyhrazená místa i výhodnější cenu může využít i doprovod  (maximálně 1×) držitele průkazu ZTP, TP a ZTP/P. Pro zakoupení vstupenek ZTP nás kontaktujte na radek_priputen@spromotion.cz.

Vstupenky na fakturu: V případě zájmu o větší počet vstupenek nebo o vstupenky na fakturu nás kontaktujte na radek_priputen@spromotion.cz.

VIP PROGRAM– Začátek od 19:30 – Welcome drink – Raut před představením i během přestávky – Nejlepší místa v hledišti – Deka na zahřátí – Pláštěnka – Dárek s sebou domů.

DOPORUČUJEME – Včasný příjezd – Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí) – Pláštěnku.

GARANTUJEME – V případě zrušení představení z důvodů nařízení vlády bude vstupné vráceno! – V případě zrušení určitých míst z důvodu dodržení nařízených kapacit bude vstupné vráceno! – Vždy se budeme řídit platnými vládními či hygienickými nařízeními.