Skip to main content

Joker v Podzámecké zahradě

By 11. 1. 20229 června, 2022Akce

JOKER – Live in concert

28. července 2022, 20.00 h

Zaposlouchejte se a zažijte tento film jako nikdy předtím!

JOKER, film, který získal dva Oscary – za nejlepší herecký výkon a za nejlepší hudbu – nyní můžete vidět v doprovodu živého orchestru. Ve čtvrtek 28. července 2022 bude v zahradách Arcibiskupského zámku Kroměříž promítán přelomový a cenami ověnčený film Todda Phillipse, Joker, za doprovodu živého orchestru, který zahraje oceněnou partituru skladatelky Hildur Guðnadóttir.

Jedna z nejuznávanějších mladých skladatelek své generace a vůbec první sólová vítězka cen BAFTA a Zlatý glóbus za nejlepší původní hudbu, Hildur Guðnadóttir, je známá také jako držitelka ceny Grammy za hudbu k slavné minisérii Černobyl od HBO.

„Jsem nadšená, že mohu vidět a slyšet Jokera v kině s živým orchestrem. Když jsme nahrávali hudbu, orchestr vnesl do vystoupení takovou hloubku, že jsme všichni během nahrávání doslova tajili dech,“  říká Hildur Guðnadóttir.

„Myslím, že je to skvělý způsob, jak mohou diváci zažít strašidelnou a pohlcující hudbu Hildur Guðnadóttir a zároveň být svědkem toho, jak se Joaquin Phoenix v roli Arthura propadl do šílenství,“ dodává Todd Phillips, režisér filmu.

 

JOKER – live in concert

28. července 2022 od 20:00

Arcibiskupský zámek a zahrady Kroměříž

V původním znění s titulky

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal