Skip to main content

John Malkovich v Podzámecké zahradě

By 11. 1. 2022Akce

John Malkovich ve hře The Music Critic na zámku v Kroměříži

26. července 2022, 20.00 h

Schumann se považuje za „skladatele“, zatímco Brahms je „bastard bez daru“.  A Claude Debussy je prostě ošklivý.

Autor hry Aleksey Igudesman stvořil sardonický mix těch nejhorších hudebních kritik, které byly o řadě největších hudebních děl za poslední staletí napsány. John Malkovich, vybavený frivolní hrou hudebních urážek, vklouzne do role zlého kritika, jenž věří, že hudba Beethovena, Chopina, Prokofjeva a dalších velikánů je únavná a ponurá.

Držitel dvou nominací na Oscara, John Malkovich, vystoupí v divadelní hře The Music Critic na zámku v Kroměříži. Tam jej pod širým nebem budete moci vidět dne 26. července 2022. Vstupenky na tuto jedinečnou kulturní událost k dostání v síti Ticketportal.

John Malkovich je uznávaný americký herec, režisér, divadelní výtvarník a producent. Objevil se ve více než sedmdesáti filmech a je držitelem několika významných nejen divadelních cen. Na 44. ročníku MFF v Karlových Varech získal cenu Křišťálový Globus za svůj celoživotní přínos oboru kinematografie.

Divadelní hra The Music Critic bude uvedena v původním znění (anglickém jazyce), na místě pak do českého jazyka tlumočena pomocí titulkovacího zařízení.

Oficiální trailer představení

 

Napsal: Aleksey Igudesman

Účinkují:

John Malkovich, vypravěč

Aleksey Igudesman, housle

Tak-ock Kim, housle

Max Baillie, viola

Thomas Carroll, violoncello

Hyung-ki Joo, klavír